Gruodžio mėnesio astrologinės tendencijos

2014gruodisIš esmės – tai neblogas mėnuo. Dinamiškiausia ir, ko gero, geriausia bus pirmoji gruodžio savaitė. Gruodžio 6 dieną, 14:27 val., įvyks pilnaties maksimumas, po jo emocijos taps ramesnės.

Gruodžio 8 dieną Jupiteris ims judėti reversu – tai pradžia jo pasyviosios fazės, kuri truks apie keturis mėnesius ir sulėtins daugelio reikalų tempą. Deja, net ir skubant juos ligi metų pabaigos užbaigti, gali išryškėti netikėtos kliūtys, užlaikymai, todėl, jei įmanoma, svarbiuosius reikalus ar esminius darbus (tą jų dalį, kurią ruošiatės užbaigti) pasistenkite baigti iki gruodžio 7 dienos. Vėliau tam gali tekti įdėti daugiau pastangų.

Šiaip jau nuo 7 iki 17 dienos – vis dar neblogas metas rimtai veiklai. Apskritai mėnesio pirmoji pusė palanki politikai, darbui jėgos struktūrose, aukštojo mokslo įstaigose, valstybinėse institucijose, gera tolimoms kelionėms, ryšių su užsieniu plėtrai. Nuo gruodžio 18 dienos iki jaunaties Mėnulis bus visiškai senas, nebepalaikantis naujų ar tiesiog svarbių darbų.

Gruodžio 22 dieną, 03:36 val., įvyks Mėnulio jaunatis Ožiaragio ženkle – tai svarbi, dvasiškai šviesi diena.

Gruodžio 23 dieną Saturnas, daugiau nei dvejus metus keliavęs Skorpiono ženklu, pereis į Šaulio ženklą. Tai svarbus pokytis, kuris sukels permainas tarptautinėje politikoje bei pasaulėžiūroje.

Ši jo pozicija palanki pasaulėžiūros bei ryšių tarp valstybių plėtrai, tolimoms kelionėms. Saturnas šiuo ženklu keliaus taip pat apie dvejus metus, todėl natūralu, kad aplink šią datą gali formuotis gana greiti ir ryškūs, esminiai nuomonių bei pozicijos kitimai. Svarbu įsiklausyti į paskutinės metų savaitės naujas tendencijas, prieš skubant spręsti ką nors toli į priekį.

Šį mėnesį stipriai aktyvuotas Ožiaragio ženklas, kuriame šiuo metu yra ir Selena, arba Baltasis Mėnulis, formuos gana stiprią dvasinio valymosi jėgą, augančią mėnesio pabaigos link.

Protinga būtų ne ją ignoruoti, bet panaudoti dvasiniam augimui – didelė askezės, susitvardymo, susitelkimo jėga padės šį mėnesį atsisakyti prastų įpročių, nereikalingų ryšių ar daiktų. Padovanokite kitiems tai, ko patys nenaudojate, valykitės.

Gruodis, ypač nuo 23 dienos, palankus dvasinėms praktikoms, todėl būtų protinga skirti laiko ne tik šventiniams pasiruošimams, dovanų pirkimui, bet ir dvasiniam valymuisi, dvasios stiprybės ir šviesos, dorybingumo ugdymui – šis metas tam ypač palankus.

Geriausios mėnesio dienos: 2, 3, 4, 10, 13, 17, 26, 27, 30, 31.

Prasčiausios mėnesio dienos: 1, 6, 7, 8, 15, 21, 23, 25, 29.

Iš širdies linkiu jums sėkmės gruodžio mėnesį.

Pagarbiai, Nijolė Gabija Wolmer