Kovo mėnesio astrologinės tendencijos

2015_kovasKovo mėnuo šiemet gana margas – jame bus ir stiprių, sėkmingų momentų, ir nemažai įtampos. Pirmąją mėnesio pusę karminiai išsigryninimo procesai gana stipriai palies reikalus, susijusius su finansais, santykiais tarp vyrų bei moterų. Šiuo metu natūralu būtų, jei stengtumėtės išgryninti, išsiaiškinti santykius su artimaisiais, siektumėte geresnio supratimo, aiškumo. Nevertingi santykiai turės tendenciją nutrūkti. Formuosis situacijos su staigiais emocijų, nuomonių bei pozicijų pokyčiais. Po tam tikro jausmų sukrėtimo ar aiškinimosi daugelio santykiai taps adekvatesni, tikresni arba nutrūks. Nepalanku taip pat šiuo metu būtų daryti stambias investicijas ar pirkinius, planuoti verslo plėtrą ar naujų darbų pradžią. Šiuo metu, kaip ir visą kovą, stipriau reikšis darbuotojų nepasitenkinimas išryškėjusiomis problemomis, kils konfliktų darbo vietose. Tarptautiniame gyvenime šis metas pavojingas dėl karinių konfliktų išsiplėtimo, padidėjusios teroro aktų tikimybės. Visas kovas išsiskirs didesniu avaringumu.

Kiek geresnis kovo mėnuo tiems, kurių gyvenime santykiai su artimaisiais nusistovėję, aiškūs, o finansiniai reikalai stabilūs. Didžiausios kovo mėnesio galimybės susijusios ne tiek su materialiomis vertybėmis, kiek su kūryba ir dvasiniu gyvenimu.

Kovo mėnesio 20 dieną, 9:46 val. įvyks visiškas Saulės užtemimas. Gerai, kad Lietuvoje jis nebus matomas – tai sumažins šio užtemimo neigiamą įtaką. Visgi etapas nuo kovo 18 dienos iki balandžio 4 dienos – tai tarpsnis tarp dviejų užtemimų, nepalankus nei naujų darbų pradžiai, nei senųjų plėtrai. Nuo kovo 20 dienos Saulė įeis į Avino ženklą, kuriame yra ir Karminis Mėnulio mazgas Ketu. Padidėjus aktyvumui, suaktyvėjus aistroms, visgi išaugs ir agresyvumas, stiprės konkurencinė kova. Šiuo metu ypač stipriai jausis tai, ko nėra, trūksta – resursų, ištikimybės, drąsos, artumo ar supratimo. Visą kovo mėnesį ypač stipriai gali būti išsakomos pretenzijos, formuotis konfliktai. Visgi be būtino reikalo patys jų neprovokuokite – užsimezgę jie pasibaigs aštriau, nei tikėjotės. Santykius, nutrūkusius šiuo metu, bus labai sunku atnaujinti net ir panorėjus.

Šis metas – tai ir didelių pokyčių kolektyvuose, įmonėse, versle laikotarpis. Bus aktyviai ieškoma, kaip darbą padaryti efektyvesnį, sumažinti išlaidas. Tuo pagrindu gims nemažai ginčų, jaudulio. Šiuo periodu aktyviai pasijus sudėtingesni euro įvedimo Lietuvoje aspektai, verčiantys apriboti išlaidas, ieškoti naujų uždarbio galimybių. Kovo mėnesį labiausiai prireiks savitvardos, gebėjimo greitai reaguoti į situacijų pokyčius.

Geriausios mėnesio dienos: 3, 6, 10, 14, 23, 24, 25, 26, 30.

Prasčiausios mėnesio dienos: 5, 8, 9, 16, 17, 19, 20, 21, 28.

Iš širdies linkiu jums sėkmės kovo mėnesį.

Pagarbiai, Nijolė Gabija Wolmer