Liepos mėnesio astrologinės tendencijos

2014liepaLiepos mėnuo – vienas geresnių šiais metais, ypač iki 17 dienos, kol Saulė kartu su Jupiteriu judės Vėžio ženklu. Tai metų periodas, kai galėsime atsipūsti, pajusti Jupiterio, keliaujančio Vėžio ženklu, palankią energiją, neapsunkintą sunkių aspektų. Tai puikus metas kelionėms, kūrybai, poilsiui arba poilsio organizavimui.

Jis ypač geras šeimos gyvenimui – pats laikas padaryti namuose ką nors, kad juose būtų jaukiau, Šiuo metu bus lengva palaikyti arba atkurti harmoningus santykius. Tai nebus taip lengva padaryti kiek vėliau, Jupiteriui pakeitus poziciją zodiako ženkle bei priartėjus prie Lilit.

Liepos 16 dieną įvyks vienas svarbiausių metų aspektų – Jupiteris pereis iš Vėžio į Liūto zodiako ženklą. Tai gana stipriai keis metų charakteristiką – juk Jupiteris perėjo iš vandens stichijos į ugnies stichijai atstovaujantį Liūto zodiako ženklą. Deja, Liūto zodiako ženkle šiuo metu keliauja Lilit, arba Juodasis mėnulis. Dėl to planetos, keliaudamos šiuo ženklu, tampa apsunkintos nepalankios Juodojo Mėnulio įtakos. Dėl to liepos antra pusė bus kiek prastesnė nei pirmoji. Visgi iki liepos 23 dienos tai dar mažai tejausime.

Liepos 27 dieną, 01:42 val., įvyks Mėnulio jaunatis Liūto ženkle (nuo 23 dienos iki jaunaties Mėnulis bus per daug senas rimtesniems darbams). Šios jaunaties metu Liūto ženkle bus susitelkę Saulė, Mėnulis, Jupiteris, Lilit, arba Juodasis Mėnulis.

Lilit Liūto ženkle skatina puikybę, nepamatuotas ambicijas, dėl to neretai kyla konfliktai, nesusipratimai. Jų galima sumažinti, sumažinus įžeidumą, pretenzijas aplinkiniams, pasitelkus atlaidumą. Deja, šioms ydoms pasiduoda ir vaikai, todėl su jais paskutinę liepos savaitę bei vėliau, Lilit ir Jupiteriui abiem judant Liūto ženklu (tai truks iki lapkričio 28 dienos), bus nelengva susišnekėti – ypač, jei vaikas linkęs pirmauti, yra valdingas.

Liepos 16 dieną įvyks dar vienas įvykis – Selena, arba Baltasis Mėnulis, septyniems mėnesiams pereis į Ožiaragio ženklą. Tai ypatinga sėkmės, dvasinės apsaugos šviesa nušvies sritis, susijusias su Ožiaragiu.

Liepos paskutinę savaitę vertėtų atsargiau elgtis su ugnimi. Saulės bei Jupiterio ir Lilit pozicija Liūto ženkle taip pat skatins ir nemažai pagundų, susijusių su meile, žaidimais. Šiuo laiku jautresnė taps širdis, nugara, stuburas.

Geriausios mėnesio dienos: 1, 3, 7, 9, 10, 11 (iki 20 val.), 13, 14, 21, 24, 30, 31.

Prasčiausios mėnesio dienos: 5, 6, 12, 16, 19, 20, 22, 25, 26.

Iš širdies linkiu jums sėkmės liepos mėnesį.

Pagarbiai, Nijolė Gabija Wolmer