Rugsėjo mėnesio astrologinės tendencijos

2014rugsejisRugsėjis šiemet – vienas geresnių mėnesių. Pirmas tris savaites Saulė judės Mergelės ženklu – tai viena darbingiausių, racionaliausių Saulės pozicijų. Pirmąją mėnesio pusę ji bus sėkmingai palaikoma Plutono Ožiaragyje, vėliau stiprios Marso pozicijos Skorpiono ženkle – tai suteiks šiam metui energingumo, valingumo, praktiškumo. Natūralu būtų, jei planuojate pradėti svarbius darbus rugsėjo mėnesį, tai daryti ne vėliau nei iki rugsėjo 20 dienos, o dar geriau – iki 16-osios.

Šis periodas palankus pradėti darbus, susijusius su medicina, farmacija, amatais, mokslais, transportu, prekyba, gamyba, visuomenine, politine veikla, aptarnavimo sritimis, tinkamas pradėti remontą, keltis į naują gyvenamąją vietą, pasirašyti sutartis. Šiuo metu mažai tebus vietos sentimentams, tačiau tai puikus metas plėsti bendradarbiavimą. Vertėtų atkreipti dėmesį į agresyvumo suvaldymą – didelis šio meto veržlumas persistengus gali peraugti į agresyvumą, blogiausiu atveju – į žiaurumą. Tačiau tai kraštutinumai. Iš esmės rugsėjo pirmos dvi dekados palankios daugeliui darbų, išskyrus gal romantiškiausius – jiems šis metas kiek per konkretus, per daug praktiškas. Kita vertus, jis puikiai tinka pasirūpinti sveikata, pradėti dietą ar naują gyvenimo būdą. Palanku taip pat pradėti sportuoti ar mokytis.

Vėliau Mėnulis bus nebeefektyvus, per senas, nebepalaikantis naujų darbų augimo iki jaunaties, kuri įvyks rugsėjo 24 dieną, 09:14 val.

Tai bus jaunatis Svarstyklėse – pakankamai harmoninga, skaidri, išskleidžianti kupiną elegancijos, taikingumo, bet ir džiugaus veržlumo periodą, kuris pasireikš jau spalio pirmas dvi dekadas. Nesugadinkite to skaidrumo, ramybės ir džiaugsmo, kūrybingumo potencialo, kuris yra šioje jaunaties dienoje. Kad galėtume geriausiu būdu realizuoti šių metų spalio mėnesio potencialą, svarbu, kad rugsėjo 24 diena taip pat būtų skaidri, neapsunkinta konfliktų, rūpesčių. Skirkite šią dieną daugiau laiko sau – leiskite sau išsimiegoti, būkite pailsėję, apsirenkite taip, kad jaustumėtės komfortiškai. Suteikite sau laiko pasvajoti apie tai, ką geriausio ir svarbiausio norėtumėte nuveikti spalio mėnesį. Padarykite viską, kad šią dieną lydėtų džiugios, skaidrios emocijos, būkite su jums brangiais žmonėmis, darykite tai, kas jums svarbu, bei neskubėkite plepėti.

Rugsėjo mėnesio pabaigoje, po jaunaties, dar susiformuos kelios puikios dienos, taip pat palankios svarbiems darbams (27–30). Jos geros tolimoms kelionėms, palankios veiklų, susijusių su grožio puoselėjimu, menais, amatais bei aptarnavimo sritimis, pradžiai.

Geriausios mėnesio dienos: 4, 5, 6, 8 (iki 19 val.), 12, 15, 16, 18, 19, 28, 29, 30.

Prasčiausios mėnesio dienos: 2 (po 14 val.), 9 (iki 20 val.), 10, 13, 17, 20, 23.

Iš širdies linkiu jums sėkmės rugsėjo mėnesį.

Pagarbiai, Nijolė Gabija Wolmer