Lapkričio mėnesio astrologinės tendencijos

201411Lapkričio mėnuo šiemet dinamiškas, konkretus, darbingas, gana sėkmingas.

Iki lapkričio 22 dienos Saulė keliaus Skorpiono ženklu, kuriame šiuo metu taip pat yra ir Saturnas, taigi ji judės Skorpiono ženklu kartu su Saturnu, o iki 17 dienos – ir su Venera. Nors Veneros buvimas vienu metu su Saturnu ir Saule Skorpione kiek sušvelnina Saturno įtaką, visgi šiam laikui netrūks griežtumo, net rūstumo. Šio meto credo – santūrumas, taupumas, praktiškumas, gebėjimas apsieiti su būtiniausiais dalykais. Šias programas palaikys ir Marso, Plutono bei Selenos, arba Baltojo Mėnulio, triguba pozicija rūsčiame, santūriame, praktiškame Ožiaragio ženkle.

Šis metas bus sėkmingas žmonėms, kurie aiškiai žino, ko nori, suvokia savo tikslus bei žino jų įkūnijimo būdus. Tai didžiulio tikslingumo, pajėgų sujungimo, ambicingų sumanymų bei sprendimų metas. Šio meto koncentracija į tikslus ir ambicijos gali būti net per didelės, skatinančios siekti tikslų nepaisant priemonių, per daug griežtais ar net žiauriais būdais. Būtent to ir reikėtų vengti, nes tai šio meto pavojai.

Visgi šiam laikotarpiui būdinga didelė dvasios jėga – net “minkštakūniai”, bailesnieji šiuo metu turi galimybę pajusti dvasinės jėgos vertę. Stipriesiems šis metas suteikia didelės dvasinės transformacijos vidinės jėgos link galimybes.

Šio meto sėkmingos sritys – chemijos pramonė, farmacija, medicina, didmeninė prekyba žaliavomis, metalo gaminiais, mechaniniais prietaisais, automobiliais, vertybiniais popieriais, nekilnojamuoju turtu, mediena. Tai stiprus metas permainoms valstybinėse institucijose, jėgos struktūrose, tai didelių organizacijų susijungimo arba restruktūrizavimosi metas. Palankus jis ir užsiimantiems kovų menais, joga, dvasinėmis praktikomis.

Nuo lapkričio 22 dienos Saulė pereis į ugninį Šaulio ženklą, kur jau bus Venera. Nors tai gana džiugi, įkvėpta pozicija, visgi paskutinėms lapkričio dienoms bus būdingas didesnis avaringumas, dirglumas, todėl jomis vertėtų atsargiau vairuoti, neprovokuoti konfliktų.

Šį mėnesį 28 dienos pradžioje Lilit pereis iš Liūto, kuriuo keliavo paskutinius devynis mėnesius, į Mergelės ženklą, kur taip pat bus devynis mėnesius. Viena vertus, tai gerai, nes Jupiteris, didžiulė planeta, susijusi su plėtra ir sėkme, išsivaduos iš Juodojo Mėnulio aktyvios įtakos, vadinasi, Jupiterio Liūto ženkle energijos galės realizuotis harmoningai, skaidriai, be ilgalaikės tamsios Lilit įtakos. Tai labiau juntama bus jau gruodžio mėnesį.

Geriausios mėnesio dienos: 2, 3, 6 (iki 16 val.), 12, 13, 16, 17, 19, 26, 27, 30.
Prasčiausios mėnesio dienos: 1, 4, 7, 11, 14, 15, 18, 21, 25, 28.

Iš širdies linkiu jums sėkmės lapkričio mėnesį.

Pagarbiai, Nijolė Gabija Wolmer